See English Version

  معرفی کنفرانس

  استادان، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان

  به یاری خداوند متعال، اولین همایش ملی ایثار، مقاومت، جهاد و شهادت در تاریخ 29 شهریور ماه ۱۴۰1 در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.

  دنیای معاصر با کاستی بزرگی تحت عنوان فقدان ارزش ها مواجه شده است. فقدانی که به دلیل دور ماندن از ارزش های الهی و انسانی پدید آمده است. به این دلیل، یکی از دغدغه های اصلی فرهیختگان و صاحبان فکر و اندیشه، ترویج مستمر ارزش های الهی و انسانی در جامعه است. از طرفی یکی از شاخصه های مهم و منحصر بفرد انقلاب شکوهمند اسلامی در بعد معنوی و فرهنگی که موجب بالندگی مستمر انقلاب و نهضت جهانی اسلام در سراسر دنیا شده است؛ ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت، جهاد و شهادت می باشد که توجه و گسترش این فرهنگ در همه سطوح، راز زنده مانی نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر توطئه های دشمنان است. پس از طرح کلیدواژه جهاد تبیین توسط مقام معظم رهبری و تاکید ویژه معظم له به این موضوع مهم، برگزاری اولین همایش ملی ایثار، مقاومت، جهاد و شهادت به منظور فراهم نمودن زمینه‌های لازم برای رشد و پویایی فکری و معنوی جامعه به‌ویژه قشر جوان ضروری به نظر می‌رسد.  

  لذا از کلیه صاحبنظران و پژوهشگران گرامی دعوت بعمل می‌آید تا با ارائه دستاوردهای نوین خود در این همایش، در راه ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت، جهاد و شهادت گامی مؤثر بردارند.

  اخبار واطلاعیه ها